Event|Executive

Smiley face

Event Executive

Walk Events sp. z o.o.
Dzielna 60 , Warszawa 01-029, PL5252368966, Polska

Walk with us!

Grupa Walk - polska niezależna grupa marketingowa, obecna na rynku od 2006 roku. Oferuje kompleksowe rozwiązania komunikacyjne, tworzone w obrębie jednej struktury zgodnie z ideą „one stop shop”. W grupie pracuje blisko 150 osób, specjalizujących się w takich obszarach, jak: ATL, BTL, digital, field i shopper marketing, event marketing, public relations, social media.

Obecnie do naszego zespołu Walk Events poszukujemy:

Miejsce: Warszawa | Dzielna 60

Twoje zadania:

  • Symultaniczna realizacja do 2 projektów.
  • Wspieranie Event Managera lub Senior Event Managera w jego projektach.
  • Koordynacja projektu eventowego z wykorzystaniem innym kanałów (np. PR, DIGITAL).
  • Zarządzanie częścią zespołu projektowego.
  • Ustalanie harmonogramu prac oraz budżetów.
  • Koordynacja prac podwykonawców.
  • Współpraca z kreacją nad ofertowaniem.
  • Nadzór nad dokumentacją projektu.

Poszukujemy Cię, jeśli:

  • Posiadasz minimum 1,5 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów eventowych.
  • Masz doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu Marketingu Zintegrowanego (event, PR, Digital, SM, etc.).
  • Zrealizowałeś przynajmniej 1 projekt z budżetem powyżej 0,2 mln PLN.
  • Posiadasz wiedzę z zakresu Metodyk Zarządzania Projektami i Marketingu.
  • Przyjmujesz na siebie odpowiedzialność.
  • Przedstawisz nam w aplikacji portfolio w PDF z 5 największymi projektami wraz z zakresem zadań jakie przy nich wykonałeś.
  • Biegle mówisz i piszesz po angielsku.
  • Masz prawo jazdy kat. B i lubisz podróżować.

Dajemy w zamian:

  • Największe projekty eventowe w Polsce dla klientów premium.
  • Nieustanny rozwój i mentoring.
  • Pracę w agencji 360 stopni.
  • Atmosferę wsparcia i współpracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (preferowany B2B).