Event|Project|Manager

Smiley face

Event Project Manager

Walk Events sp. z o.o.
Dzielna 60 , Warszawa 01-029, PL5252368966, Polska
2017-10-16 13:25:37

Walk with us

Walk - polska niezależna grupa marketingowa, obecna na rynku od 2006 roku. Oferuje kompleksowe rozwiązania komunikacyjne, tworzone w obrębie jednej struktury zgodnie z ideą „one stop shop”. W grupie pracuje blisko 150 osób, specjalizujących się w takich obszarach, jak: ATL, BTL, digital, field i shopper marketing, event marketing, public relations, social media. Obecnie do naszego zespołu Events poszukujemy:

Miejsce:
Warszawa

Zadania do wykonywania:

- symultaniczna realizacja do 3 projektów
- koordynacja projektu eventowego z wykorzystaniem innym kanałów (np. PR, DIGITAL)
- zarządzanie zespołem projektowym
- kontakt z klientem od ofertowania do realizacji i rozliczenia
- ustalanie harmonogramu prac oraz budżetów
- koordynacja prac podwykonawców
- współpraca z kreacją nad ofertowaniem
- nadzór nad dokumentacją projektu

Poszukujemy Cię jeśli:
- masz minimum 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów eventowych
- masz doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu Marketingu Zintegrowanego (event, PR, Digital, SM, etc)
- zrealizowałeś przynajmniej 1 projekt z budżetem powyżej 1mln PLN
- posiadasz wiedzę z zakresu Metodyk Zarzadzania Projektami i Marketingu
- przyjmujesz na siebie odpowiedzialność
- przedstawisz nam w aplikacji portfolio w PDF z 5 największymi projektami wraz z zakresem zadań jakie przy nich wykonałeś
- biegle mówisz i piszesz po angielsku
- masz prawo jazdy kat. B i lubisz podróżować

Dajemy w zamian:
- największe projekty eventowe w Polsce dla klientów premium
- nieustanny rozwój i mentoring
- pracę w agencji 360 stopni
- atmosferę wsparcia godną drużyny pierścienia
- atrakcyjne wynagrodzenie (preferowany B2B)