Front-end|Developer

Smiley face

Front-end Developer

Walk Digital Sp. z o.o.
Dzielna 60 , Warszawa 01-029, PL5252563863, Polska

Walk with us!

Walk Digital zajmujemy się kompleksowym tworzeniem kampanii w Internecie, od strategii, przez kreację, aż po zakup mediów oraz produkcję rozwiązań technologicznych. Planujemy i wdrażamy komunikację działań w social media, współpracujemy też z influencerami. Oferujemy digitalowe rozwiązania 360, efektywnie wspierając działania Klientów w obszarze digitalu.
Jesteśmy częścią Grupy Walk, polskiej niezależnej grupy marketingowej, obecnej na rynku od 2006 roku, która specjalizuje się w budowaniu trwałych relacji pomiędzy firmami a ich otoczeniem zewnętrznym i wewnętrznym.

 Obecnie do naszego zespołu Walk Digital poszukujemy:

Miejsce: Warszawa | Dzielna 60

Twoje zadania:

  • Projektowanie, kodowanie, debugowanie, wdrażanie i utrzymanie aplikacji webowych.
  • Tworzenie front-endu.

Poszukujemy Cię, jeśli posiadasz:

  • Minimum 2 - 3 lata doświadczenia w projektowaniu stron www.
  • Dobrą znajomość HTML5 / CSS3 / JS (ES6).
  • Doświadczenie w budowaniu responsywnych interfejsów użytkownika.
  • Umiejętność tworzenia szablonów.
  • Znajomość webpack/gulp.
  • Znajomość SASS/SCSS.
  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji (GIT).
  • Język angielski na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

  • Znajomość: VueJS / ReactJS / laravel / SilverStripe.
  • Dobre poczucie estetyki.
  • Umiejętność myślenia "out of the box".

Praca u nas to:

  • Możliwość wdrażania własnych rozwiązań.
  • Samodzielność w zakresie kształtowania stanowiska.
  • Biuro w dogodnej lokalizacji.
  • Praca dla marek premium.
  • Atmosfera wsparcia i współpracy.

Prosimy o wklejenie w formularzu aplikacyjnym kilku linków do przykładowych, zrealizowanych projektów lub dodanie swojego GitHuba.