Fullstack|Developer

Smiley face

Fullstack Developer

Walk Digital Sp. z o.o.
Dzielna 60 , Warszawa 01-029, PL5252563863, Polska

Walk With Us!

Grupa Walk - polska niezależna grupa marketingowa, obecna na rynku od 2006 roku. Oferuje kompleksowe rozwiązania komunikacyjne, tworzone w obrębie jednej struktury zgodnie z ideą „one stop shop”. W grupie pracuje blisko 150 osób, specjalizujących się w takich obszarach, jak: ATL, BTL, digital, field i shopper marketing, event marketing, public relations, social media.

 Obecnie do naszego zespołu Walk Digital poszukujemy:

Miejsce:
Warszawa | Dzielna 60

Twoje zadania:

  • Projektowanie, kodowanie, debugowanie, wdrażanie i utrzymanie aplikacji webowych.
  • Tworzenie front-endu i back-endu.

Poszukujemy Cię jeśli, posiadasz:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu stron www.
  • Wiedzę z zakresu relacyjnych baz danych (MySQL).
  • Bardzo dobrej znajomości: HTML5, CSS3 oraz JavaScript.
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji: webpack, gulp.
  • Znajomość preprocessorów CSS (SASS / LESS).
  • Doświadczenia w budowaniu responsywnych interfejsów.
  • Umiejętności pracy z systemami kontroli wersji (Git).

Mile widziane:

  • Znajomość SilverStripe, Laravel lub innych frameworków.
  • Znajomość VueJS / ReactJS.
  • Znajomość JavaScript - ES6 / Babel.
  • Wiedza na temat RESTful API.
  • Administracja serwerami www (Linux).

Dajemy w zamian:

  • Możliwość wdrażania własnych rozwiązań.
  • Atmosferę wsparcia i współpracy.
  • Samodzielność w zakresie kształtowania stanowiska.

Prosimy o wklejenie w formularzu aplikacyjnym kilku linków do przykładowych, zrealizowanych projektów lub dodanie swojego GitHuba.