Fullstack|Developer|PHP/JS

Smiley face

Fullstack Developer PHP/JS

Walk Digital Sp. z o.o.
Dzielna 60 , Warszawa 01-029, PL5252563863, Polska

Walk With Us!

Walk - polska niezależna grupa marketingowa, obecna na rynku od 2006 roku. Oferuje kompleksowe rozwiązania komunikacyjne, tworzone w obrębie jednej struktury zgodnie z ideą „one stop shop”. W grupie pracuje blisko 150 osób, specjalizujących się w takich obszarach, jak: ATL, BTL, digital, field i shopper marketing, event marketing, public relations, social media. Obecnie do naszego zespołu Digital poszukujemy:

Miejsce:
Warszawa

Zadania do wykonywania:
- Projektowanie, kodowanie, debugowanie, wdrażanie i utrzymanie aplikacji webowych
- Tworzenie front i backendu

Poszukujemy Cię jeśli posiadasz:
- Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku programisty/front-end
- Wiedzę z zakresu relacyjnych baz danych (mysql)
- Bardzo dobrej znajomości HTML5, CSS3, JavaScript (ES6/babel)
- Znajomość narzędzi do automatyzacji (webpack, gulp)
- Znajomość preprocesorów css (sass/less)
- Wiedzę na temat RESTful API
- Doświadczenia w budowaniu responsywnych interfejsów użytkownika
- Umiejętności pracy z systemami kontroli wersji (GIT)
- Umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane:
- Znajomość silverstripe, laravel lub innych frameworków
- Administracja serwerami www (Linux)

Dajemy w zamian:

- Możliwość wdrażania własnych rozwiązań
- Atmosferę wsparcia i współpracy
- Samodzielność w zakresie kształtowania stanowiska

Prosimy o wklejenie w formularzu aplikacyjnym, kilku linków  do przykładowych zrealizowanych projektów.