Graphic|Designer|(Events)

Smiley face

Graphic Designer (Events)

Walk Events sp. z o.o.
Dzielna 60 , Warszawa 01-029, PL5252368966, Polska

Walk with us

Walk - polska niezależna grupa marketingowa, obecna na rynku od 2006 roku. Oferuje kompleksowe rozwiązania komunikacyjne, tworzone w obrębie jednej struktury zgodnie z ideą „one stop shop”. W grupie pracuje blisko 150 osób, specjalizujących się w takich obszarach, jak: ATL, BTL, digital, field i shopper marketing, event marketing, public relations, social media.

Obecnie do naszego zespołu Walk Events poszukujemy:

Graphic Designer

Miejsce: Warszawa | Dzielna 60

Twoje zadania:

  • Tworzenie wizualnych koncepcji eventów oraz ich komunikacji.
  • Wsparcie przy tworzeniu prezentacji przetargowych.
  • Projektowanie grafik do druku (folderów, ulotek, prezentacji, banerów reklamowych, „ścianek”).
  • Projektowanie grafik cyfrowych (do komunikacji wewnętrznej, zaproszenia, czasem lp).

Poszukujemy Cię, jeśli:

  • Posiadasz 1 - 2 lat doświadczenia w projektowaniu graficznym.
  • Lubisz wychodzić z inicjatywą i dzielić się swoimi pomysłami.
  • Znasz bieżące trendy w identyfikacji wizualnej.
  • Masz oko do szczegółów.
  • Efektywnie zarządzasz czasem.
  • Sprawnie radzisz sobie w Photoshopie oraz InDesignie.
  • Potrafisz zaprojetkować formy ruchome (dodatkowy atut).

Oferujemy:

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • Szansę na poszerzenie portfolio i dalszy rozwój zawodowy.
  • Pracę pośród najlepszych, w atmosferze wsparcia.
  • Dogodną lokalizację biura na Woli.