Head|of|Social|Media

Smiley face

Head of Social Media

Walk Creative Sp. z o.o.
Dzielna 60 , Warszawa 01-029, PL5252409547, Polska

Walk with us!

Walk Creative & Digital to grupa specjalistów, którzy tworzą strategię i komunikację zarówno dla polskich, jak i zagranicznych brandów. Dobrze czujemy się w tradycyjnych kanałach komunikacji, ale chętnie tworzymy też nowe, dopasowane do potrzeb biznesowych klienta rozwiązania. Realizujemy oraz koordynujemy wielowymiarowe kampanie reklamowe obejmujące m.in.: ALT, BTL, Digital, SM i POSM, konkursy, loterie. Należymy do Grupy Walk, polskiej niezależnej grupy marketingowej, obecnej na rynku od 2006 roku, która specjalizuje się w budowaniu trwałych relacji pomiędzy firmami a ich otoczeniem zewnętrznym i wewnętrznym.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce: Warszawa | Dzielna 60

Zadania do wykonywania:

  • Zarządzanie pracą działu Social Media
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe działu SM
  • Współtworzenie strategii Social Mediowej dla klientów agencji i w postępowaniach New Business
  • Współpraca z działem kreacji, performance, strategii i client service
  • Komunikacja z klientem, udział w prezentacjach, spotkaniach, budowanie relacji
  • Przygotowywanie nowych, kreatywnych rozwiązań w ramach komunikacji Social Media
  • Tworzenie raportów, zestawień, rekomendacji

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy w agencji digital lub social media
  • Bardzo dobra znajomość usług na rynku Social Media
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmie
  • Umiejętności managerskie
  • Umiejętność analizy danych
  • Umiejętność myślenia strategicznego
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, jak i podległego zespołu

Oferujemy:

  • Dogodną lokalizację biura na Woli
  • Projekty dla największych marek premium
  • Możliwości rozwoju i pracy z najlepszymi
  • Wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem i stawkami rynkowymi
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Elastyczny system pracy hybrydowej