Manager|ds|komunikacji

Smiley face

Manager ds komunikacji

Walk Sp. z o.o. Sp.K.
Dzielna 60 , Warszawa 01-029, PL5252548154, Polska

Jesteśmy grupą komunikacji marketingowej, w skład której wchodzą: agencja reklamowa, digitalowa, eventowa oraz PR. Działamy na rynku od 2006 roku, a nasz zespół liczy ponad 120 osób. Mamy świetne biuro na warszawskim Muranowie ze ścianami pełnymi nagród.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Managera ds. komunikacji

Miejsce: Warszawa | Dzielna 60

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie zarządów poszczególnych agencji wchodzących w skład grupy, w realizacji kluczowych projektów komunikacyjnych (PR/SM)
  • Zarządzanie komunikacją grupy
  • Tworzenie oraz redakcja treści na www
  • Współpraca z redakcjami i dziennikarzami branżowymi
  • Tworzenie materiałów prasowych, plasowanie w mediach treści dotyczących prowadzonych przez grupę działań
  • Współpraca z pracownikami przy pisaniu komentarzy eksperckich, artykułów branżowych, analiz etc.
  • Praca przy zgłoszeniach projektów grupy w konkursach branżowych

Zapraszamy osoby, które:

  • Mają co najmniej 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku po stronie agencji reklamowej/PR lub domu mediowego
  • Rozumieją branżę komunikacji reklamowej i świetnie się w niej poruszają
  • Znają branżowe media i dziennikarzy
  • Potrafią tworzyć treści marketingowe, rozumieją specyfikę poszczególnych kanałów SM (Instagram, Youtube, Facebook, LinkedIn, TikTok) i mają doświadczenie w ich używaniu
  • Są samodzielne, biorą sprawy w swoje ręce, chcą się z nami dynamicznie rozwijać

Oferujemy:

  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Współpracę z interesującymi ludźmi przy ciekawych projektach
  • Super atmosferę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowy dzień wolny w prezencie na urodziny :)