New|Business|Manager

Smiley face

New Business Manager

Walk Sp. z o.o. Sp.K.
Dzielna 60 , Warszawa 01-029, PL5252548154, Polska

Walk with us!

Walk: polska niezależna grupa marketingowa, obecna na rynku od 2006 roku. Oferuje kompleksowe rozwiązania komunikacyjne, tworzone w obrębie jednej struktury zgodnie z ideą „one stop shop”. W grupie pracuje blisko 150 osób, specjalizujących się w takich obszarach, jak: ATL, BTL, digital, field i shopper marketing, event marketing, public relations, social media.

Obecnie do naszego zespołu w dziale New Business poszukujemy:

Miejsce:
 Warszawa, ul. Dzielna 60.

Zadania do wykonania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Współtworzenie kampanii sprzedażowych.
  • Przygotowywanie dokumentów przetargowych.
  • Tworzenie oraz przedstawianie prezentacji.
  • Reprezentowanie firmy na targach i konferencjach branżowych.
  • Udział w spotkaniach z klientami.
  • Aktualizowanie bazy CRM.
  • Raportowanie.

Potrzebujemy Cię, jeśli:

  • Masz min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w sektorze B2B.
  • Znasz rynek marketingowy.
  • Cechuje Cię łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Potrafisz rozpoznać potrzeby klienta.
  • Biegle znasz pakiet MS Office.
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym.

Dajemy w zamian:

  • Wsparcie doświadczonego New Business Directora.
  • Pomoc w generowaniu leadów od osoby na stanowisku asystenckim.
  • Realne opcje awansu.
  • Do wyboru: kontrakt B2B lub umowa o pracę.