PR|Account|Executive|(corporate|PR|-|banking)

Smiley face

PR Account Executive (corporate PR - banking)

Walk PR sp.z o.o.
Dzielna 60 , Warszawa 01-029, PL5252401215, Polska

Walk with us!

W Walk PR zajmujemy się komunikacją wewnętrzną oraz zewnętrzną. Zaufali nam zarówno mali przedsiębiorcy, jak i duże korporacje. Dzięki takim działaniom dwutorowym wiemy, jak dotrzeć do niemal każdego potencjalnego odbiorcy. Od lat znajdujemy się w czołówce rankingów agencji PR przygotowywanych przez Związek Firm PR. Charakteryzuje nas nastawienie na poszukiwanie efektywnych i kreatywnych rozwiązań komunikacyjnych oraz procesowe podejście do zadań bazujące na kulturze LEAN. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest połączenie innowacyjności i podejścia procesowego.

Jesteśmy częścią Grupy Walk, polskiej niezależnej grupy marketingowej, obecnej na rynku od 2006 roku – specjalizuje się w budowaniu trwałych relacji pomiędzy firmami a ich otoczeniem zewnętrznym i wewnętrznym.

Obecnie poszukujemy:

Miejsce: Warszawa | Dzielna 60

Poszukujemy Cię jeśli:

  • masz minimum 2 lata doświadczenia w agencji PR/komunikacji
  • masz doświadczenie w PR korporacyjnym dla sektora banking & finance
  • masz doświadczenie w pracy z mediami ekonomiczno-gospodarczymi
  • masz wyższe wykształcenie (mile widziane nauki społeczne)
  • doskonale operujesz językiem polskim
  • bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim (poziom C1)

Oferujemy:

  • możliwości rozwoju oraz przejrzysta ścieżka kariery
  • udział w szkoleniach wewnętrznych (interpersonalne oraz marketingowe)
  • projekty, z których będziesz dumny/dumna

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie bieżącymi projektami PR dla bankowego Klienta agencji
  • udział w tworzeniu strategii i planów komunikacji
  • przygotowywanie i redagowanie komunikatów prasowych
  • utrzymywanie kontaktów z dziennikarzami