PR|Account|Manager

Smiley face

PR Account Manager

Walk PR sp.z o.o.
Dzielna 60 , Warszawa 01-029, PL5252401215, Polska

Walk with us

Walk PR – część Grupy Walk, polskiej niezależnej grupy marketingowej, obecnej na rynku od 2006 roku – specjalizuje się w budowaniu trwałych relacji pomiędzy firmami a ich otoczeniem zewnętrznym i wewnętrznym. Cechuje nas nastawienie na poszukiwanie efektywnych i kreatywnych rozwiązań komunikacyjnych oraz procesowe podejście do zadań bazujące na kulturze LEAN. Walk PR od lat znajduje się w czołówce rankingów agencji PR przygotowywanych przez Związek Firm PR.

Miejsce:
Warszawa, ul. Dzielna 60

Zadania do wykonywania:
- Obsługa klienta agencji w obszarze Brand (FMCG).
- Przygotowywanie strategii i ich egzekucja.
- Zarządzanie zespołem PR Account Executives.

Poszukujemy Cię, jeśli:
- Masz doświadczenie w obsłudze PR brandów FMCG.
- Masz min. 4 lata doświadczenia w pracy w agencji PR.
- Potrafisz tworzyć spójne koncepcje i je egzekwować.
- Masz wyższe wykształcenie humanistyczne.
- Płynnie władasz językiem angielskim.

Dajemy w zamian:

- Tyle samodzielności, ile skuteczności.
- Projekty, z których będziesz dumny/dumna.
- Jasną ścieżkę rozwoju i awansu.
- Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę).
- Wynagrodzenie pomiędzy 6000 - 6500 netto (w zależności od doświadczenia).

Udostępnij to ogłoszenie w swojej sieci kontaktów