Recruiter

Smiley face

Recruiter

Walk Sp. z o.o. Sp.K.
Dzielna 60 , Warszawa 01-029, PL5252548154, Polska

Walk with us!

Walk - polska niezależna grupa marketingowa, obecna na rynku od 2006 roku. Oferuje kompleksowe rozwiązania komunikacyjne, tworzone w obrębie jednej struktury zgodnie z ideą „one stop shop”. W grupie pracuje blisko 150 osób, specjalizujących się w takich obszarach, jak: ATL, BTL, digital, field i shopper marketing, event marketing, public relations, social media. Obecnie do naszego zespołu HR poszukujemy:

Recruiter

Miejsce: Warszawa, Dzielna 60

Zadania do wykonania:

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • aktywne poszukiwanie kandydatów metodą direct search
  • redagowanie oraz publikacja ogłoszeń
  • przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych
  • sporządzanie raportów i rekomendowanie kandydatów
  • udział w projektach Employer Brandingowych

Poszukujemy Cię jeśli masz:

  • minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • wykształcenie wyższe (psychologia, socjologia, ZZL)
  • znajomość social mediów (LinkedIn, facebook)
  • biegłość w posługiwaniu się językiem angielskim
  • znajomość branży marketingowej będzie dodatkowym atutem

Dajemy w zamian:

  • możliwości rozwoju w strukturach wewnętrznego działu HR
  • stabilne zatrudnienie
  • umowa o pracę