SEM|Specialist

Smiley face

SEM Specialist

Walk Digital Sp. z o.o.
Dzielna 60 , Warszawa 01-029, PL5252563863, Polska

Walk with us!

W Walk Digital zajmujemy się kompleksowym tworzeniem kampanii w Internecie, od strategii, przez kreację, aż po zakup mediów oraz produkcję rozwiązań technologicznych. Planujemy i wdrażamy komunikację działań w social media, współpracujemy też z influencerami. Oferujemy digitalowe rozwiązania 360, efektywnie wspierając działania Klientów w obszarze digitalu.
Jesteśmy częścią Grupy Walk, polskiej niezależnej grupy marketingowej, obecnej na rynku od 2006 roku, która specjalizuje się w budowaniu trwałych relacji pomiędzy firmami a ich otoczeniem zewnętrznym i wewnętrznym.

Obecnie do naszego zespołu Digital poszukujemy:

Miejsce: Warszawa | ul. Dzielna 60

Twoje zadania:

  • Przygotowywaniem płatnych kampanii reklamowych.
  • Raportowanie do Klienta wyników prowadzonych kampanii.
  • Analiza i optymalizacja płatnych kampanii pod względem realizowanych wskaźników.
  • Zarządzaniem kanałem Google w ramach kampanii dla Klientów.
  • Współpraca z działem Client Service przy tworzeniu kosztorysów.

Poszukujemy Cię, jeśli:

  • Masz min. 2 lata doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu kampanii SEM.
  • Znasz system rozliczeń poszczególnych formatów.
  • Znasz Google Analytics, Google Ads, Google Tag Manager.
  • Potrafisz korzystać z programów trackujących.
  • Znasz regulaminy reklamowe.
  • Umiesz zarządzać swoim czasem.
  • Bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Potrafisz wyciągać wnioski z raportów i rekomendować nowe rozwiązania.
  • Komunikujesz się w języku angielskim w mowie i piśmie.

Mile widziane:

  • Rozeznanie w Social Ads.
  • Wiedza o zagadnieniach SEO.
  • Doświadczenie w branży e-commerce.

Praca u nas to:

  • Doświadczony i zgrany zespół.
  • Mac, potrzebne narzędzia.
  • Możliwość brania udziału w szkoleniach.
  • Dogodna lokalizacja biura na Woli.