Senior|Account|Manager

Smiley face

Senior Account Manager

Walk Creative Sp. z o.o.
Dzielna 60 , Warszawa 01-029, PL5252409547, Polska

Walk - polska niezależna grupa marketingowa, obecna na rynku od 2006 roku. Oferuje kompleksowe rozwiązania komunikacyjne, tworzone w obrębie jednej struktury zgodnie z ideą „one stop shop”. W grupie pracuje blisko 150 osób, specjalizujących się w takich obszarach, jak: ATL, BTL, digital, field i shopper marketing, event marketing, public relations, social media.

Obecnie do naszego zespołu Creative poszukujemy:

Miejsce: Warszawa | Dzielna 60

Twoje główne zadania:

  • Koordynacja kampanii 360 stopni.
  • Obsługa kluczowego klienta agencji.
  • Utrzymywanie długoterminowych kontaktów z klientami agencji.

Poszukujemy Cię jeśli:

  • Masz 5 - 7 lat doświadczenia w agencji w obszarze ATL / BTL.
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem.
  • Umiesz zbudować porozumienie mentalne z kreacją
  • Lubisz realizować projekty, które stanowią wyzwanie
  • Jesteś nastawiony na szukanie rozwiązań
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Oferujemy:

  • Tyle samodzielności, ile skuteczności
  • Możliwość rozwoju.
  • Projekty dla największych marek premium.
  • Pracę pośród najlepszych, w atmosferze wsparcia.
  • Dogodną lokalizację biura na Woli.

Udostępnj to ogłoszenie