Senior|Digital|Account|Manager

Smiley face

Senior Digital Account Manager

WALK GROUP

Walk with us

W Walk Digital zajmujemy się kompleksowym tworzeniem kampanii w Internecie, od strategii, przez kreację, aż po zakup mediów oraz produkcję rozwiązań technologicznych. Planujemy i wdrażamy komunikację działań w social media, współpracujemy też z influencerami. Oferujemy digitalowe rozwiązania 360, efektywnie wspierając działania Klientów w obszarze digitalu.

Jesteśmy częścią Grupy Walk, polskiej niezależnej grupy marketingowej, obecnej na rynku od 2006 roku, która specjalizuje się w budowaniu trwałych relacji pomiędzy firmami a ich otoczeniem zewnętrznym i wewnętrznym.

Obecnie do naszego zespołu Digital poszukujemy:

Miejsce: Warszawa | Dzielna 60

Twoje zadania:

  • Koordynacja działań kreacyjno-wdrożeniowych po stronie agencji.
  • Ustalanie z klientem harmonogramów i budżetów.
  • Realizowanie ustalonych KPI z Klientem.
  • Rozliczanie przeprowadzonych kampanii.
  • Rekomendowanie nowych rozwiązań dla Klienta.
  • Przygotowywanie odpowiedzi na briefy dla nowych Klientów.
  • Współpraca z działem kreacji, strategii i technologii.

Poszukujemy Cię, jeśli masz:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w agencji digital / 360.
  • Doświadczenie w realizacji kampanii internetowych.
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii z produkcją spotu reklamowego.
  • Umięjętność budowania relacji z klientem.
  • Bardzo dobrą wiedzę o technologiach i narzędziach digitalowych.
  • Doświadczenie w pracy na dużych brandach.
  • Proaktywną postawę i lubisz pracować samodzielnie.
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym.
  • Podstawową wiedzę z zakresu social media.

Dodatkowe atuty:

  • Podstawowa znajomość narzędzi graficznych.
  • Znajomość zagadnień mediowych.
  • Umiejętność tworzenia startegii dla marek.

Praca u nas to:

  • Możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz portfolio projektów.
  • Doświadczony i zgrany zespół.
  • Projekty dla międzynarodowych marek.
  • Współpraca z domami mediowymi.
  • Komputer Mac, dostępny też do użytku własnego.
  • Dogodna lokalizacja biura na Woli.