Social|Media|Executive|

Smiley face

Social Media Executive

Walk Digital Sp. z o.o.
Dzielna 60 , Warszawa 01-029, PL5252563863, Polska

W Walk Digital zajmujemy się kompleksowym tworzeniem kampanii w Internecie, od strategii, przez kreację, aż po zakup mediów oraz produkcję rozwiązań technologicznych. Planujemy i wdrażamy komunikację działań w social media, współpracujemy też z influencerami. Oferujemy digitalowe rozwiązania 360, efektywnie wspierając działania Klientów w obszarze digitalu.

Jesteśmy częścią Grupy Walk, polskiej niezależnej grupy marketingowej, obecnej na rynku od 2006 roku, która specjalizuje się w budowaniu trwałych relacji pomiędzy firmami a ich otoczeniem zewnętrznym i wewnętrznym.

Obecnie do naszego zespołu Digital poszukujemy:

Miejsce: Warszawa | Dzielna 60

Zadania do wykonania:

  • Koordynacja pracy na wyznaczonych projektach social mediowych.
  • Współpraca z działem graficznym.
  • Tworzenie treści i moderacja na kanały Social Media.
  • Obsługa kanałów SM.
  • Monitorowanie efektów kampanii w SM.
  • Przygotowywanie raportów i propozycji nowych działań SM.

Poszukujemy Cię, jeśli:

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji reklamowej/ digital.
  • Posiadasz rzetelną wiedzę z zakresu social media.
  • Posiadasz umiejętności z zakresu komunikacji internetowej.
  • Jesteś na bieżąco z trendami w Internecie.
  • Sprawnie organizujesz swoją pracę.
  • Realizujesz zadania zgodnie z terminem.
  • Posiadasz tzw. "lekkie pióro".
  • Masz pierwsze doświadczenie w tworzeniu prezentacji ofertowych.
  • Znasz język angielski na poziomie min. B2.
  • Znasz kanały: You Tube, LinkedIn oraz Twitter - mile widziane.

Dajemy w zamian:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość pracy na markach premium.
  • Atmosferę wsparcia i współpracy.
  • Pracę w doświadczonym (i wesołym) zespole.
  • Dogodną lokalizację biura na Woli.