Social|Media|Manager

Smiley face

Social Media Manager

Walk Digital Sp. z o.o.
Dzielna 60 , Warszawa 01-029, PL5252563863, Polska

W Walk Digital zajmujemy się kompleksowym tworzeniem kampanii w Internecie, od strategii, przez kreację, aż po zakup mediów oraz produkcję rozwiązań technologicznych. Planujemy i wdrażamy komunikację działań w social media, współpracujemy też z influencerami. Oferujemy digitalowe rozwiązania 360, efektywnie wspierając działania Klientów w obszarze digitalu.

Jesteśmy częścią Grupy Walk, polskiej niezależnej grupy marketingowej, obecnej na rynku od 2006 roku, która specjalizuje się w budowaniu trwałych relacji pomiędzy firmami a ich otoczeniem zewnętrznym i wewnętrznym.

Obecnie do naszego zespołu Digital poszukujemy:

Miejsce: Warszawa | Dzielna 60

Zadania do wykonania:

  • Koordynacja bieżących projektów w kanałach SM.
  • Koordynacja i tworzenie contentu na kanały SM.
  • Koordynacja pracy Social Media Executive i grafika na projektach.
  • Regularny kontakt z Klientem.
  • Projektowanie strategii i taktyk w SM.
  • Monitorowanie efektów kampanii w SM.

Poszukujemy Cię, jeśli:

  • Masz minimum 3 lata doświadczenia w pracy w Agencji SM.
  • Biegle obsługujesz narzędzia do obsługi kanałów SM.
  • Jesteś na bieżąco z trendami w SM.
  • Potrafisz zarządzać zespołem.
  • Znasz język angielski na poziomie B2/C1.
  • Lubisz się uczyć nowych rzeczy.
  • Posiadasz tzw. "lekkie pióro".
  • Masz doświadczenie we współpracy z domami produkcyjnymi/mediowymi - mile widziane.

Dajemy w zamian:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Pracę w doświadczonym (i wesołym) zespole.
  • Możliwości rozwoju.
  • Pracę na markach premium.
  • Dogodną lokalizację biura na Woli.

Prosimy o dołączenie linków lub portfolio w przykładowymi projektami.