Social|Media|Manager|

Smiley face

Social Media Manager

Walk Digital Sp. z o.o.
Dzielna 60 , Warszawa 01-029, PL5252563863, Polska

Walk Digital Zajmujemy się komunikacją marketingową w obszarze mediów digitalowych. Naszą specjalnością są kampanie zmieniające postawy i odpowiadające na realne potrzeby odbiorców. Projekty naszego autorstwa były wielokrotnie nagradzane na konkursach branżowych w kraju i za granicą.
Należymy do Grupy Walk, polskiej niezależnej grupy marketingowej, obecnej na rynku od 2006 roku, która specjalizuje się w budowaniu trwałych relacji pomiędzy firmami a ich otoczeniem zewnętrznym i wewnętrznym.

Obecnie do naszego zespołu Digital poszukujemy:

Miejsce: Warszawa | Dzielna 60

Zadania do wykonywania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Komunikacja z klientem, udział w prezentacjach, sptkaniach, budowanie relacji
  • Przygotowywanie nowych, kreatywnych rozwiązań wobec komunikacji Social Media
  • Dbanie o spójność komunikacji na projekcie- graficzną, mederacyjną, cele reklamowe względem ich realizacji
  • Monitorowanie i zarządzanie pracą contentowca, zespołu moderacyjnego
  • Tworzenie raportów, zestawień, rekomendacji

Wymagania:

  • Umiejętność tworzenia postów i propozycji aktywacji na kanały social media, znajomość branży Social Media
  • Relacyjność i otwartość
  • Terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Dogodną lokalizację biura na Woli
  • Projekty dla największych marek premium
  • Możliwości rozwoju i pracy z najlepszymi
  • Wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem i stawkami rynkowymi
  • Elastyczny system pracy hybrydowej