Specjalista|ds.|zakupów|//|Event|Manager

Smiley face

Specjalista ds. zakupów // Event Manager

Walk Events sp. z o.o.
Dzielna 60 , Warszawa 01-029, PL5252368966, Polska

Walk Events zamieniamy pomysły w rzeczywistość, realizaując wydarzenia komercyjne i korporacyjne. Wiemy, jak organizuje się najlepsze spotkania biznesowe, gale, konferencje, koncerty i imprezy masowe, o czym świadczą nasze nominacje i otrzymane nagrody branżowe oraz rekomendacje klientów.
Należymy do Grupy Walk, polskiej niezależnej grupy marketingowej, obecnej na rynku od 2006 roku, która specjalizuje się w budowaniu trwałych relacji pomiędzy firmami a ich otoczeniem zewnętrznym i wewnętrznym.

Obecnie do naszego zespołu Events poszukujemy:

Specjalisty ds. zakupów// Event Mangera

Miejsce: Warszawa | Dzielna 60

Zadania do wykonywania:

  • Zarządzanie zamówieniami,
  • Wybór i ocena dostawców,
  • Budowanie relacji z dostawcami usług,
  • Wypracowywanie warunków stałej współpracy,
  • Negocjacje finansowe z dostawcami,
  • Optymalizacja kosztów projektów,
  • Budowanie kosztorysów realizacji,
  • Nadzór finansowy nad realizowanymi w zespole projektami,
  • Wsparcie zespołu w rozliczaniu projektów,
  • Przygotowywanie raportów i analiz,
  • Współpraca z działami: kreacji, produkcji i księgowości.

Poszukujemy Cię jeśli:

  • Masz 5 lat doświadczenia w agencji Event Manager/ Senior Event Manager lub w Dziale Zakupów,
  • Masz doświadczenie w kontaktach handlowych z dostawcami,
  • Posiadasz znajomość procedur zakupowych,
  • Masz umiejętność prowadzenia rozmów, w tym negocjacji i budowania długofalowych relacji z dostawcami,
  • Znasz rynek sceno-techniki, scenografii, lokalizacji eventowych, itp.,
  • Masz wiedzę techniczną i technologiczną,
  • Determinacja w realizacji celów i silna motywacja do pracy to Twój atut,
  • Jesteś skrupulatny/a i obowiązkowy/a,
  • Posiadasz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, relacyjność;
  • Potrafisz pracować w  zespole;
  • Analityczne myślenie jest Twoją mocną stroną;
  • Posiadasz podstawową wiedzę o finansach i prawie;
  • Potrafisz sporządzać umowy.

Oferujemy:

  • Dużo ciekawej pracy w zżytym, doświadczonym zespole
  • Mnóstwo dobrej energii i eventowej akcji
  • Projekty dla najbardziej prestiżowych marek na rynku.
  • Pracę w modelu hybrydowym – 3 dni w tygodniu z biura.
  • Dogodną lokalizację biura na Woli.